• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Волонтерська робота

/Files/images/Фото1145.jpg

/Files/images/Фото1141.jpg

В наш тривожний час особливої ціни набувають щирість, доброта, співпереживання, взаємодопомога, турбота про тих, хто потребує нашого теплого слова,піклування, матеріальної підтримки.

В Україні активно діють тисячі волонтерських загонів, що зосередили свою увагу на подоланні нестатків, відстоюванні інтересів громадян, зборі та розприділенні гуманітарної допомоги військовим, що перебувають в зоні АТО і громадян , які стали біженцями.

Кожного року у Великомацевицькому НВК активно працює волонтерський загін. Він допомагає одиноким пристарілим учасникам та ветеранам Великої Вітчизняної війни. В жовтні було проведено Місячник добрих і корисних справ, участь в якому взяли учні школи. За рейтингом найбільше добрих справ зробили учні 6 класу. Однак, юні волонтери впевнені, що робити добро потрібно не тільки під час Місячника. Тому кожного тижня відвідують людей похилого віку.

Напередодні свята Української Армії та Дня волонтера шестикласники 2 грудня відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни Прокопчука Григорія Якимовича. Ветеран згадував страшні воєнні роки, часи окупації села, після воєнну відбудову. Учні з цікавістю слухали, і ще довго обговорювали почуте, йдучи по дорозі до школи.

Кiлькiсть переглядiв: 371

Коментарi